The Russell Residence By Alexandra Park

  • 1000 m²
  • 3 soveværelser
  • 2 badeværelser

Beliggende 10 minutters køretur til Det nationale fodboldmuseum, har The Russell Residence By Alexandra Park udsigt over haven. Det består af 3 værelser, eet tekøkken og 2 badeværelser.

Denne bekvemme beliggenhed tilbyder nem adgang til Church of St Edmund. St James' Church i Manchester ligger 7 minutters gang derfra. The Russell Residence By Alexandra Park tilbyder nærhed til New Shalimar Fast Food, der serverer de fineste indiske delikatesser i nabolaget. Du kan komme til City of Manchester Stadium om få minutter i bil. Alexandra Rd South/St Bede's College busstoppested kan findes inden for 450 meter.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near The Russell Residence By Alexandra Park Manchester
Spacious 3Br Stay - Free Parking - Near City Centre - Sleeps 6
pris kun for mobil

Spacious 3Br Stay - Free Parking - Near City Centre - Sleeps 6

9.4
Fantastisk 12 anmeldelser
49 m fra overnatningsstedet
USD 211 USD 190
pr. nat
South Central Contractors Townhouse
pris kun for mobil

South Central Contractors Townhouse

9.5
Enestående 2 anmeldelser
214 m fra overnatningsstedet
USD 1317 USD 1185
pr. nat
Cowesby Co-Living - Private Room Self-Cater
pris kun for mobil

Cowesby Co-Living - Private Room Self-Cater

6.7
Behagelig 42 anmeldelser
415 m fra overnatningsstedet
USD 78 USD 70
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Manchester Lufthavn
    12 km

    Togstationer

    Deansgate Train Station
    2,5 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Gratis parkering
    • Parkering uden for ejendommen

    Serviceydelser

    • Privat ind-/ udtjekning
    • Hurtig ind-/ udtjekning
    • 24 timers vagtservice

    I køkkenet

    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    For børn

    • Tremmesenge/vugger
    • Brætspil

    Fritid

    • Have

    For handicappede gæster

    • Handicapværelser/ faciliteter
    • Handicaptoilet
    • Handicap bad

    På værelser

    • Varme
    • Dagligstue
    • Havemøbler
    • Spisebord
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Røgdetektorer
    • Nøgleadgang

    Kæledyr

    • Kæledyr tilladt

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:30 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 10:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • Kan vi parkere vores bil i nærheden af The Russell Residence By Alexandra Park villa?
      Ja, der er gratis privat parkering til rådighed for gæsterne i The Russell Residence By Alexandra Park villa.
    • Hvor meget koster det at bo på The Russell Residence By Alexandra Park villa?
      Lejen på The Russell Residence By Alexandra Park villa starter ved 188£ dollars pr. Nat.
    • Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i The Russell Residence By Alexandra Park villa?
      Gæster på The Russell Residence By Alexandra Park villa skal tjekke ind senest 23:59 og tjekke ud senest 10:00.
    • Hvilke restauranter ligger i nærheden af The Russell Residence By Alexandra Park villa?
      Restauranter i nærheden af The Russell Residence By Alexandra Park villa omfatter Shakes & Bites og New Shalimar Fast Food.
    • Er kæledyr tilladt i den feriehus?
      Ja, kæledyr er typisk tilladt på den feriehus, men det er bedst at ringe i forvejen for at få det bekræftet.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Manchester Lufthavn
    12 km

    Togstationer

    Deansgate Train Station
    2,5 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    The Russell Residence By Alexandra Park Manchester

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk